وارد سیاه چاله ثروت شدم

اگر اینترنت را مداری در نظر بگیریم که امروزه ثروت حول محور او در چرخش است باید بدانیم که تجارت مانند سیاه چاله ثروت می باشد که تمام ثروت هایی که از مدار اینترنت به دست می آیند همگی ختم به این سیاه چاله یعنی تجارت می رسند. من باورود به دنیای تجارت در این سیاه چاله قرار گرفتم و با کمک تجارت توانسیتم به ثروت برسم.

صادرات پسته خندان کرمان

لذا اگر قصد صادرات پسته خندان کرمان را دارید باید به نقاط ضعف این پسته دقت کرده و سعی کنید محصولی را انتخاب کنید که این نقاط ضعف کمتر در آن نمایان باشد.

یکی از علل اصلی انتخاب پسته کله قوچی برای صادرات نیز همین موضوع است، از آن جایی که این پسته سایز بزرگ تری نسبت به دیگر همتایان خود دارد، می تواند برای مشتریان خارجی جذاب تر باشد

ویژگی جورشدگی یک پسته به میزان برابری اندازه پسته های یک محموله خریداری شده یا میوه های یک باغ اطلاق می شود.

در نظر داشته باشید پسته ای که به منظور صادرات انتخاب می شود می بایست با رقبای خارجی نظیر پسته ترک و آمریکایی رقابت کند و رقابت، موفقیت در تجارت صادراتی را به خطر می اندازد.

وارد سیاه چاله ثروت شدم

شرکت پسته خندان کرمان

شرکت پسته خندان کرمان در حقیقت پسته های موجود در بازار با توجه به کیفیت و زمان برداشت دسته بندی های مختلفی دارند و همین امر موجب تفاوت های قیمتی موجود در بازار شده است.

بهترین نوع پسته، محصولی با جورشدگی بالا (اندازه های یکسان)، سایز بزرگ از 20 تا 28 و البته تازگی است که می تواند کیفیت را در کنار زیبایی ظاهری برای مشتریان به ارمغان بیاورد.

پسته سال به پسته ای اطلاق می شود که در طی سال گذشته برداشت شده است و به عنوان پسته تازه نیز شناخته می شود.

پسته ایران از بهترین نوع پسته است و قابلیت بالا در صادرات به بسیاری از کشورهای جهان مانند امارات، آلمان، ترکیه، هند، روسیه و غیره را دارند.

عمدتا پسته هایی که تمامی ویژگی های یاد شده را در سطح مرغوبی دارند قیمت بالاتری در حدود 400 تا 700 هزار تومان خواهند داشت، البته در کنار آن معمولا موجب جلب رضایت مشتری خواهند شد.

وارد سیاه چاله ثروت شدم

.

پسته خندان امروز

گران قیمت ترین پسته خندان امروز داخلی کشور اکبری است، علت این قیمت بالا را می توان کمیاب بودن این پسته و البته کیفیت و طعم بی نظیر و منحصر به فرد آن دانست.

پس از آن نیز پسته کله قوچی قرار دارد، همان طور که گفته شد این پسته برای مصارف مجلسی بسیار مناسب است و اندازه بزرگ آن در کنار جورشدگی بالا، زیبایی خاصی به این پسته بخشیده است.

یکی از پسته هایی که امروزه توانسته جایگاه خود را در بازار داخلی و صادراتی ایران یافته و بخش قابل توجهی از فروش را به خود اختصاص دهد، پسته احمدآقایی است.

امروزه کشورهای هند و یونان از مقاصد اصلی صادرات پسته احمدآقایی هستند، این پسته قیمت مناسب تری نسبت به سایر همتایان خود داشته و در بازار داخلی نیز استقبال از آن شده است.

وارد سیاه چاله ثروت شدم

Loading

امتیاز بدهید

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه