قیمت ورق بیلت فولادی سوراخ دار خوزستان

قیمت ورق بیلت فولادی سوراخ دار خوزستان

یکی از کاربردی ترین محصولات روز دنیا ورق فولاد ضد زنگ استیل الیاژی پانچ شده می باشد که از گذشته تا کنون برای ساختمان سازیهای صنعتی از آن نیز استفاده می شد، شما می توانید در آراد برندینگ مقاله های بیشتری در این مورد ببینید.

چند سالی است که در زمینه ساخت و سازهای عمرانی به صورت صعودی استفاده از ورقهای فولاد ضد زنگ رشد داشته است و بسیاری از افراد میل به استفاده از آن دارند.

این انتخاب به صورت تصادفی اتفاق نمی افتد بلکه حاصل سالها تلاش و آزمایش بر روی آنها می باشد و به همین دلیل تعاریفی برای آن استفاده می شود تا مزیت های این محصول صنعتی را بهتر درک می نماییم.

قیمت ورق بیلت فولادی سوراخ دار خوزستان

فولاد می تواند به عنوان یکی از پرمصرف ترین مواد فلزی در کشور به حساب بیاید که با توجه به این نکته می توان گفت این محصول توانسته است نیازهای مربوط به بحث زیبایی در کار و همچنین عملکرد مناسبی از خود نشان دهد که توجه طراحان بخش ساختمانی و معماران را به خود جلب کرده است.

این نمونه به عنوان یک فلز ارزشمند در کشور می باشد که با استفاده از ظرفیتهای موجود می توانیم به تولید در حجمهای بالا دست یابیم.

سازه های عظیم با استفاده از ورق فلزی فولاد سر پا می باشند که دلیل این امر کیفیت بالای آنها و مقاومت مثال زدنیشان می باشد.

ورقهای فولاد در اندازه های مختلف پیچیده می شود و توسط ماشینهای مخصوص حمل و نقل می شوند.

قیمت بیلت فولاد خوزستان

در صنعت فولاد قطعه ای وجود دارد که به آن بیلت می گویند، قیمت آن را هم کارشناسان مربوطه تعیین می کنند اما برای آزمایش این قطعه ابتدا آنها را با حرارت زیاد گرما می دهند و سریعا هم با ایجاد سرما عمل سرد کردن بر روی آن انجام می شود، چنانچه در طول این مراحل اگر ترک و یا شکافی در قطعه به وجود بیاید آن را به عنوان قطعه ای ناقص و بدون فایده در نظر می گیرند که در آزمایش مربوطه سالم نمانده است.

قیمت گذاری برای این قطعه در صنایع فولادی که از طرف شرکتهای خصوصی انجام می گیرد به صورت روزانه تعیین خواهد شد.

قیمت ورق بیلت فولادی سوراخ دار خوزستان

دلیل استفاده نکردن از کوره نوع القایی برای تولید این قطعه را می توان به کیفیت نه چندان مناسب آن در کشور ربط داد که در قیمت بیلت فولاد خوزستان تاثیر گذار است نمی تواند به درستی اکسیژن درون کوره را مهار کند که این مهار نکردن باعث این می شود که محصول به صورت ناقص از کوره خارج شود، همچنین میزان گوگرد و فسفر در شرایط بالا و پایین بودن دمای مواد مذاب بالا می باشد که کم کردن این میزان کار سختی است.

در صنعت فولاد ما با دو نوع از بیلت مواجه هستیم که نسبت به هم متفاوت هستند، بیلت از نوع sp3 که نسبت به نوع sp5 از قدرت انعطاف بیشتری برخوردار است، همچنین sp5 نسبت به مدل دیگر آن مستحکم تر است.

میله هایی از جنس فولاد آلیاژی و لوله هایی که به صورت نوردکاری پروفیل عملیاتی بر روی آن انجام می شود به عنوان محصولی از بیلت شناخته می شوند که هنوز به صورت کامل آماده نشده است و در مرحله نیمه پایانی قرار دارد.

خاصیت فیزیکی قطعاتی که از مرحله پایانی تولید هم عبور کردند و آماده استفاده شدند بستگی به نحوه ریختن شمش به درون قالب و منجمد شدن مواد مذاب درون آن دارد که در شکلها و اندازه های متفاوت به منظور کاربردهای مختلف جهت عرضه آماده می شوند.

ورق فولادی سوراخ دار

نیروگاه های بسیاری در سطح کشور از ورق فولاد فنر سوراخ دار در قسمتهای مختلفی از آن استفاده می کنند.

این ورق همانطور که از نامش مشخص می باشد به صورت پانچ شده است و در آن شیارهایی قرار دارد.

ورق فولاد سوراخ دار از همین ورقهای معمولی ساخته می شود و تنها به وسیله ی دستگاه پانچ بر روی آن انجام می گیرد.

شکلهای این ورق متنوع می باشد و از دایره و بیضی و حتی مستطیل نیز در ساخت آن به کار رفته است.

قیمت ورق بیلت فولادی سوراخ دار خوزستان

سقفهای کاذب برای استحکام زیاد و محکم ماندن نیازمند ورق فولادی سوراخ دار هستند.

نیمکتها باید از مقاومت زیادی برخوردار باشند تا هر شخصی با هر وزنی به راحتی بتواند بر روی آن بنشیند که بهترین گزینه استفاده از ورق فولادی می باشد که تحمل وزن زیادی را دارد.

این نیمکتها بهترین گزینه برای پارکها هستند و به دلیل اینکه در معرض آب و باران قرار دارند بهتر است از نوع فولادی و سوارخ دار آن استفاده شود تا آب بر روی آن جمع نشود.

 52 بازدید

امتیاز بدهید

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه