قیمت رادیاتور پنلی پره ای فولادی

قیمت رادیاتور پنلی پره ای فولادی

پنل های رادیاتور ها انواع مختلفی داشته و با پیشرفت دانش بیشتر دارند،یکی از این انواع،مدل پنل رادیاتور فولادی است.اگر بخواهیم به طور خلاصه بیان کنیم،همان طور که از اسمش پیدا می باشد این نوع رادیاتور ها و پنل ها از استحکام بالایی برخوردار هستند.

قیمت یا ارزش رادیاتور های آلومینیومی نیز مانند دیگر ابزار گرم کننده،بستگی به ابعاد آن، جنس رادیاتور، حتی نحوه کارکرد و برند آن دارد در ادامه توضیحات مفید فایده و جامعی را به شما ارائه خواهیم کرد.

همینطور که از اسم این رادیاتور ها پیدا است،جنس آنها از فولاد می باشد و همین ویژگی سبب می شود که به دلیل کم یاب بودن و گران قیمت بودن فلز فولاد،قیمت و ارزش این نوع رادیاتور ها نیز افزایش پیدا کند.

قیمت رادیاتور پنلی پره ای فولادی

و اگر ما بخواهیم بررسی جزئی بکنیم،متوجه می شویم که اختلاف قیمت این نوع با دیگر انواع آن خیلی زیاد می باشد در ادامه مقاله مجموعه آراد برندینگ به معرفی رادیاتور فولادی می پردازیم.

شوفاژ نوع فولادی که در دهه های جدید یکی از چندین نمونه پرطرفدار ترین های نوع رادیاتور خود را جا کرده است، دارنده توانایی های گرم کننده مختلفی هست.

توانایی گرم کنندگی شوفاژ های فولادی وابسته به مقدار پره های شوفاژ دارد؛ به این معنی است که به هر میزان که محل جادار تر باشد، مقدار پره های آن بیشتر خواهد شد و در پایان ما این توانایی را داریم که به این قابلیت برسیم، مقدار پره های شوفاژ های فولادی مشخص کننده توانایی گرم کنندگی آن خواهد بود.

مدت عمر زیاد و استحکام در مقابل ضربه و شکستن در اثر ضربه و فشار خواهد بود. به علت وجود آلیاژ فولاد زنگ نزن؛ در زمان زیادی در برابر هوا های مرطوب مانند حمام و دستشویی، دچار اکسید شدن نمی شوند.

رادیاتور پنلی فولادی

رادیاتور فولادی ماکسی نوع دیگری از انواع مختلف رادیاتور های فولادی می باشد که توانایی های منحصر به فرد خود را دارد، همچنین توانایی های آن باعث شده است که طرفداران بسیاری را به خود جذب کند. در ادامه یک سری از ویژگی های آن را ارائه خواهیم کرد،با ما همراهی کنید.

قیمت رادیاتور پنلی پره ای فولادی

خوب است بدانید که در رادیاتور پنلی فولادی نوع ماکسی بازه لوله های فوق و تحت پانصد و پنجاه میلی متر و طول لوله اساسی داخلی یک اینچ و وزن هر پره ای نود و دو صدم کیلو گرم می باشد.

حساب کردن مقدار پره های رادیاتور فولادی نیازمند است: برای وضعیت آب و هوایی برای مثال: شهری چون تهران با وجود نبود وارد شدن بیش از اندازه هوای با دمای پایین به درون وجود تنها یک حائل در برابر هوای دمای پایین بیرونی.

در طبقه های میانی سازه می تواند به گونه حدودی برای هر متر مربع از سازه خوب تقریبا هشتاد و پنج کیلو کالری و برای طبقات فوقانی پارکینگ برای هر متر مربع از سازه تاثیر گذار تقریبا نود و پنج کیلو کالری و همینطور برای بخش هایی که در تحت های سازه قرار گرفته شده است تقریبا صد و پنجاه کیلوکالری دیده می شود.

همین الان میتوانیم با ضرب کردن طول حجم خوب گزینه توجه در کیلو کالری گرما کننده مورد محتاژ اعلام کردن بالا برای هر کدام از قسمت های بخش خود، اندازه ای گرما می کند گزینه محتاژ هریکی از حجم های سازه خود را حساب می کند

قیمت رادیاتور پره ای

رادیاتورهای پره ای، باعث صرفه جویی در مصرف سوخت مولدهای حرارتی موتورخانه و آب جاری می شوند، زیرا با توجه به ساختارشان گرما را در بازه زمانی بسیاری کوتاهی به محیط انتقال می دهند.

این محصول برخلاف رادیاتور پنلی که در اندازه های مشخص ساخته می شوند، از کنار هم قرار دادن تعدادی پره ساخته می شود. و مصرف کنندگان می توانند با توجه به نیاز خود تعداد پره ها را تغییر دهند.

قیمت رادیاتور پنلی پره ای فولادی

در خصوص قیمت رادیاتور پره ای باید بدانید که به عوامل مختلفی از جمله، برند سازنده و سطح کیفیت تولید آن بستگی دارد.

امروزه رادیاتورهای زیادی با برندها و سطح کیفیت های متنوع در بازار وجود دارد. شما برای انتخاب و خرید رادیاتور پره ای مناسب باید به موقعیت جغرافیایی، متراژ محل مورد نظر، محل نصب، تعداد پره ها و عرض آن و همچنین میزان گرمادهی شوفاژ توجه کنید.

شما می بایست برای انتخاب برند مناسب خود، علاوه بر تحقیق درباره شرکت سازنده به گارانتی و خدمات پس از فروش شرکت نیز توجه کنید. خریداران این محصول همواره باید به این نکته توجه کنند که برندهای معروف نیز به صورت تقلبی و کیفیت پایین و همچنین بدون ضمانت و گارانتی به بازار عرضه می شوند.

 67 بازدید

امتیاز بدهید

نظر

  • هنوز نظری ندارید.
  • افزودن دیدگاه